Eko projekt

Projekt Brother Earth sme spustili z dvoch dôvodov: po prvé, za účelom zdieľania našej snahy a úsilia chrániť životné prostredie. A za druhé, aby sme Vám predstavili rôzne environmentálne technológie, ktoré vyvíjame. Pomocou projektu Brother Earth chceme širokej verejnosti vysvetliť, ako pomáhame chrániť životné prostredie a zároveň každému z vás ponúknuť možnosť, ako sa jednoducho zapojiť do našich projektov, ako je „Kliknite pre planétu.“ Ak to znie ako niečo, ktoré by vás mohli zaujímať, návšteva Brother Earth je prvým krokom k poznávaniu mnohých ekologických aktivít spoločnosti Brother.

Ako funguje program „Kliknite pre planétu“

Navštívte stránku Brother Earth. Vyberte si konkrétny projekt a kliknite na ikonku „Donate“. Za každý Váš klik získa projekt podporu od spoločnosti Brother vo výške 1 yen (cca 1 cent). Klikať môžete každý deň. Aj takýmto jednoduchým spôsobom môžete pomôcť ku ochrane a podpore životného prostredia.

zasadstrom logo

ZASAĎ STROM MAKE A HOME

Ide o projekt, ktorého cieľom, je vytvoriť v Tatrách a mestách novú zeleň. Zasadené stromy budú súčasťou vízie projektu zasadiť milión stromov v rámci celého Slovenska.