TECHNICKÝ INŽINIER

Plný úväzok
Krupina
Uverejnené 2 mesiace

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Návrh, testovanie a implementácia projektov automatizácie vo výrobe.
Spracovávanie 3D dokumentácie pre projekty.
Zlepšovanie efektivity (OEE) výrobných zariadení
Zabezpečovať technickú podporu pre výrobu a iné oddelenia.
Spolupráca s oddelením údržby pri riešení problémov a návrhoch zlepšení údržby.
Podpora pri zavádzaní nových modelov do výroby.

Základná zložka mzdy (brutto):
1400 – 1800 eur v závislosti od relevantných skúseností na obdobnej pozícii

Zamestnanecké výhody, benefity:
– ročné prehodnotenie platu,
– ročná odmena,
– príspevok na dopravu,
– sociálny program,
– zabezpečené stravovanie,
– zázemie perspektívnej spoločnosti.

Vzdelanie v odbore:
technické, strojárske, elektrotechnické, mechatronika a pod.

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Microsoft /Word, Excel, Power Point, Outlook/ – pokročilý

3d konštruovanie (Solid edge výhodou).
Programovanie robotov.
Programovanie PLC.
Čítanie technickej dokumentácie.

Schopnosť pracovať samostatne, promptne reagovať na vzniknuté problémy a požiadavky v rýchle meniacom sa prostredí.
Komunikačné a organizačné zručnosti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a flexibilita.
Skúsenosti v odbore a odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 výhodou.

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v našej spoločnosti je potrebné zaslať Žiadosť a Profesný životopis emailom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná oblasťVýroba

Požiadať o pracovné miesto