OPERÁTOR VO VÝROBE

Plný úväzok, Skrátený úväzok
Krupina
Uverejnené 1 rok

Náplň práce:

  • Montážne práce.
  • Manipulačné práce.
  • Obsluha strojov a zariadení.
  • Vizuálna kontrola výrobkov.

Základná tarifná mzda:

  • 480 € + príplatky a bonusy

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Jednozmenná prevádzka od 7:00 hod do 16:15 hod (systém voľných piatkov).
  • Možnosť pracovať na skrátený úväzok od 8:00 hod do 14:30 hod.
  • Polročné prehodnotenie platu.
  • Dochádzkový bonus 60 € , pri skrátenom úväzku 45€.
  • Príspevok na dopravu.
  • Ročný bonus za 100% dochádzku.
  • Ročná odmena.
  • Sociálny program.
  • Zabezpečené stravovanie, cena obeda pre zamestnanca 0,70 €.
  • Práca v čistom a bezpečnom prostredí.
  • Garancia mzdy v plnej výške a načas.
  • Zázemie perspektívnej spoločnosti.

Požiadavky na uchádzačov:

  • Základné vzdelanie, stredoškolské vzdelanie.
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa.
  • Manuálna zručnosť.
  • Dobrý zdravotný stav (práca v stoji, v klimatizovanom priestore)
  • Spoľahlivá dochádzka a pracovné nasadenie.
  • Ochota a chuť pracovať.

Podmienky prijatia:

Úspešný uchádzač musí v prvom kole absolvovať a zvládnuť test zručnosti. V druhom kole prebieha testovanie na trénerskej linke a uchádzači majú možnosť vidieť pracovné prostredie a podmienky v ktorých by pracovali ak úspešne zvládnu obidve kolá testovania.

vyroba_IMG_3546

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná oblasťVýroba

Požiadať o pracovné miesto